درباره ما

کمی درباره نگین سوخت پاسارگاد بخوانید

با سلام

با توجه به رکود ساخت وساز در کشور و ریسک پذیری سرمایه گذاری در بسیاری از بخشهای صنعت تعداد زیادی از هموطنان عزیز، سرمایه گذاری در احداث وساخت پمپ بنزین و مجتمع خدمات رفاهی (به دلیل سود اوری بالا ،ارزش افزوده ،نقد بودن کارمزد ، سود قابل ملاحظه وتوجیه کامل اقتصادی و…بسیاری از مزایای پنهان و اشکار آن ) اغاز نمودند. همچنین با ورود افراد غیر متخصص و نا اگاه در این صنعت مهم و حساس کشور که با دادن اطلاعات نادرست و غلط باعث افزایش ریسک پذیری سرمایه و بالا رفتن هزینه ها در کلیه مراحل کار(از خرید زمین تا احداث وساخت پمپ بنزین) شدند بر اساس احساس تکلیف بر ان شدیم تا با ایجاد اولین سایت تخصصی پمپ بنزین گامی کوچک در جهت اطلاع رسانی درست و صحیح در این صنعت برداریم و بتوانیم بیش از یک دهه تجربیاتو فعالیت مستمر خود را در اختیار هموطنان عزیزمان قرار دهیم.
شركت نگین سوخت پاسارگاد در سال ۱۳۷۷ با هدف طراحی ، اجراء، احداث وساخت جایگاههای سوخت پمپ بنزین و گازوئیل و جایگاههای CNG وتولید ،تامین واردات عمده کلیه تجهیزات و قطعات مربوط بهجایگاههای پمپ بنزین با تکیه بر ۱۳ سالسابقه کاری موسسین  آن تاسیس شده است . این شرکت توسعه پایدار خود را در گرو توجههمزمان به کیفیت و تعهد کار دانسته و در این راستا متعهدانه تصمیم دارد جهت آوردن نیاز مشتریان به تامین نیازمندیها و اهداف آن اقدام نماید.

این شرکت دارای کادری مشتمل از 30نفر از کارشناسان و پرسنل فنی و مجرب در خصوص طراحی و اجراء ، احداث وساخت پمپ بنزین ومجتمع خدمات رفاهی وهمچنین تعمیرات و نگهداری کلیه تجهیزات سوخت رسانی وتجربه فعالیت  ۱۰ساله در سالنهای مونتاز می باشد..

با توجه به تولید انواع قطعات و لوازم یدکی پمپ بنزین با بهترین کیفیت ونازل ترین قیمت، با همت ودانش فنی بالا و به روز کارکنان شرکت صادرات خدمات فنی و مهندسی، قطعات و لوازم یدکی پمپ بنزین برای اولین بار در ایران به کشورهای همسایه مانند عراق انجام گرفته است. قیمت پایین ،کیفیت بالای لوازمپمپ بنزین تولیدی و دانش فنی به روز و بالای کارشناسان این شرکت هزینه احداث و ساخت جایگاه پمپ بنزین در کشورهای همسایه بین پانصد تا هفتصد میلیون تومان ارزان تر از شرکتهای خارجی مرتبط با این صنعت،کاهش داده است.

احداث و ساخت دهها جایگاه پمپ بنزین و مجتمع خدمات رفاهی  ، تامین لوازم و قطعات لوازم صدها جایگاه پمپ بنزین در سراسر کشور عزیزمان ، صادرات خدمات فنی مهندسی و قطعات و لوازم یدکی پمپ بنزین ، تربیت نیروی متخصص با دانش روز این صنعت گوشه ای از دیگر اقدامات این شرکت میباشد.

شركت نگین سوخت پاسارگاد با استفاده از نیروی متخصص و جوان و خلاق طراحی و ساخت و اجرای جایگاهها و مجتمع های خدمات رفاهی را با بالاترین استاندارد ،همراه با تکنولوژی روز دنیا در این صنعت با  بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت انجام داده است. به گونه ایکه تمام جایگاههای ساخته و یا باز سازی شده  توسط این گروه از لحاظ درجه بندی شرکت پخش فراوردهای نفتی ایران  دارای درجه یک وممتاز بوده و بالاترین کارمزد را دریافت نمودند. امید است این مجموعه با تلاش و کوشش بیشتر کارکنان خود گامهایی نو در این صنعت برداشته و بتواند خدمتی شایسته به شما عزیزان ارائه دهد.

   با تشکر